Aşk Analizi

Bir ilişkideki mutluluğu, bağlığı, ilişkinin uzun sürme oranını belirten analize aşk analizi denmektedir. İlişkinizin ve aşkınızın hangi boyutta olduğunu merak ediyor ve aşk analizi yapmak istiyor iseniz adınızı yazmanız gerekmektedir. Ancak aşağıdaki harf tablosu ile tam bir aşk analizi yapmış olmazsınız. Ad uyumunu öğrenebilirsiniz ve aşk uyumunuzu ölçebilirsiniz.

Başharf ile Ad Uyumu Öğrenmek

Adınız aşk hayatınız hakkında neler söylüyor, adınızın baş harfi ile yola çıkarak aşk analizi ve ad uyumu ölçümü yapılabilmektedir.

Ad Uyumu: A-E

A: Aşkta ve ilişkilerinde romantik oldukları pek söylenemez. Daha fazla aksiyon ile ilgilenirler. Uğraşmış oldukları her şeyde hareketi severler ve flört edecek kadarda sabırlı değillerdir. Seçtiği eşleri çok çekici olmalıdır. Oldukça dobra kişilerdir. Bir şehvet düşkünü olarak dış görünüşe oldukça önem verirler.
B: Romantizm ve duygusallık onların en belirgin özeliğidir. Ay ışığında yürümek, mum ışığında yemek gibi aktiviteler onlar için idealdir. Sevgilerini ifade etme yetenekleri oldukça yüksektir.
C,Ç: Sosyal kişilerdir. Asla flörtsüz duramazlar. Sevgilileri her zaman yanlarında olmalıdır. Duyarlı ve duygusal yapıları vardır fakat seks de oldukça önemlidir. Bencillerdir. Seks yapmayı sevmelerine rağmen yaşamlarında seks olmadan da devam edebilirler .
D: Kafalarına takmış oldukları her ne ise mutlaka elde ederler. İmkansız olduğunu bilseler bile kolay kolay vazgeçmezler. Çok fazla yardımsever kişilerdir. Popüler olmalarının nedeni de yardımseverlikleridir. Sadık, seksi, kıskanç ve bencillerdir.
E: Özelliklede seks onlar için zevkten daha öte bir şeydir. Para, iş, stres ve dış etkenler seks hayatlarını olumsuz yönden kolayca etkileyebiliyor. Fakat her şeye rağmen seks duygularını tamamen kaybetmezler. İhtiyaçları olan tek şey sürekli ilgi görmektir.

Ad Uyumu: F-L

F: Romantik kişilik ve ideal sevgilidirler. Sevgililerini daima yüceltirler. Bunu yapmaktan da oldukça zevk alırlar. Dışarıdan bakılınca gösteriş düşkünü olarak görülürler fakat içlerinde romantik ve sıcak bir kişi vardır.
G: Ayrıntıcı insanlardır. Erotizmin zirvesine nasıl ulaşabileceklerini çok iyi bilirler.
H: Sürekli olarak arayış içindedirler ama ne aradıklarını pek bilmezler. Onları her yönden zenginleştirecek bir eş ararlar.
I,İ: Sevilmek için yaratılmış kişilerdir. Sevgililerinin ona tapmasını isterler ve bunun için her şeyi yaparlar. Onlar için en önemli şey güven duygusudur.
J: Mükemmel derecede bir fiziksel enerjileri vardır. Onlar için en önemli şey baştan çıkarmaktır. Kafalarında oluşan aşka inanırlar fakat onu bulmakta zorlanırlar.
K: Utangaç ve soğuk biri gibi görünürler ama son derecede duyarlı ve şehvetli insanlardır. Aldatılmaktan ve aldatmaktan nefret ederler.
L: Tutku onlar için aşk demektir. Aşk konusunda genel olarak başarılı olurlar.

Ad Uyumu: M-Z

M: Aşırı duygusal insanlardır.
N: Çekingen ve masum kişilerdir.
O, Ö: Sekse oldukça aşırı düşkün kişilerdir. Güç ve para onlar için en büyük çıkış yoludur.
P: Zeki ve entelektüel kişilerdir.
R: Onlar için hayatın anlamı sosyal statüdür.
S,Ş: En büyük zevkleri gevezeliktir. Çok flört ederler.
T: Aşka çok düşkünlerdir ve oldukça fala romantiklerdir.
U,Ü: Her an değer verecek birilerini ararlar. Sevgililerini bütün her şeyin üzerinde tutarlar.
V: Her an heyecan ve özgürlük peşindedirler.
Y: Sekse çok önem veriler fakat paraya daha fazla önem veren kimselerdir.
Z: Oldukça hassas, samimi ve hayalperest kişilerdir. Evlenirler ise mutlu olurlar.

Hemen İletişime Geç ve Yeni Bir Başlangıç Yap!