Aşk Danışmanlığı

Aşk, sahip olduğumuz en vazgeçilmez ve en güçlü ya da can yakan duygulardan biridir. Aşk ruhu beslediği gibi kişiyi çaresizde bırakabilir. Hatta ruhu beslediğine çok daha az tanık oluruz. Genel olarak aşk acı çektirir ve her insan tarafından da bilinmektedir. Kalbimizin en derininden tarif edilmesi güç bir sızı hissettirir. Yara oldukça derindir ve derin olduğundan dolayısı ile hayatımızı ve beynimizi kontrol edemeyeceğimiz bir yere sürükleyebilir. Aşkın en keyifli ve en güzel hali ise şüphesiz ki sevgimize, aşkımıza karşılık aldığımız o andır. Öyle zamanlar olur ki, karşımızdaki kişiye hissetmiş olduğumuz duyguların aynı karşılığını alamayız. O anda işte sevdiğimiz kişinin de bize benzeyen duygular hissetmesini ve duygularımıza aynı şekilde karşılık vermesini isteriz. O anlarda ise aşk danışmanlığı devreye girer ve sizi bu aşk çıkmazından kurtarabilir.

Aşk uygulamaları bireye özel uygulanmakta olup yaşlı, genç, kadın, erkek ayırt etmeksizin herkes yaptırabilir. Önemli olan tek şey bireyin kendi duygularından emin olmasıdır. Aşk uygulamaları bireye ciddi anlamda olumlu bir yönde aşk etkisi yaşatabilir. Genel olarak yirmi bir gün süren bu aşk uygulaması onlarca kişiye uygulanmış olup, pek çok kişinin yüzünde mutluluk esintileri yakalamaktayız. Oldukça ilgi gören aşk uygulaması sayesinde pek çok kişi evlenip yuva kurmaktadır ve hayatlarındaki en güzel olan duyguyu yaşamaktadırlar.
Aşk uygulamaları profesyonel aşk danışmanlığı eşliğinde pek çok farklı yöntemler ile uygulanmaktadır. Küs ya da ayrı olan sevgililerin barışması, evli çiftlerin birbirinden soğuması, bozulması, nişanlılar arası soğuk rüzgarlar, eşler arası uyumsuzluk ve buna benzer bütün olumsuz durumlarda aşkınızı en zirveye çıkarmak için etkili olan aşk uygulamalarımıza sizleri davet ediyoruz.

Her bireye karşı farklı bir çalışma sistemi hazırlanmaktadır. Bu çalışma sistemi bireyin hali ruhiyetine, asrtal yıldızına, saç rengine, aralarındaki oluşan çakra çatışmalarına kadar farklı özellikleri kapsayan büyük çaplı bir çalışma sistemi oluşturulmaktadır. Bu çalışma sisteminde birkaç materyaller kullanılacağı gibi psişik okumalar, duaların gücü ve ruhsal şifalardan da faydalanılır.

Aşk Danışmanlığı Ne Zaman Gereklidir?

Genel olarak kişiler, ilişkilerini daha doyum verici hale getirmek istedikleri anda ama bunu tek başlarına gerçekleştirmekte güçlük çektiklerinde profesyonel bir yardım alabilirler. Genel olarak çözülmesi zor bir problem yaşandığı zaman yardım aranmaktadır. Bu nedenle evlilik öncesinde, flört ya da evlilik hazırlıkları döneminde de yardım alınması sorunları önlemek açısından oldukça yararlıdır.

Nasıl bir süreç olur?

Aşk danışmanlığı sürecinde gerekirse tek, gerekirse de çift olarak seanslar yapılmaktadır. Farklı psikodramalarla ve metotlar ile ilişkideki problemin özünü keşfetmek, kişilerin birbirlerini doğru bir biçimde anlamaları ve kendilerini ye yeterli derecede ifade etmesini sağlamak ve ilişkide kalıcı bir mutluluk sağlamak hedeflenir.
Kişiler genel anlamda ilişkilerinde bir sorun yaşıyorlarsa ve bu durumun kendilerinden dolayı olduğunu düşünüyorlar ise kişisel yardım alabilirler.

Hemen İletişime Geç ve Yeni Bir Başlangıç Yap!