Aura Çalışmaları

Aura, dünyanın etrafını saran mıknatısi alan gibi bütün canlıların etrafını saran bir enerji alanıdır. Ayrıca varlıkları koruyan bir atmosfer gibidir. Aura ne kadar güçlü olur ise yaşam enerjisi de o kadar çok, canlıda o kadar kuvvetli olur.
Genellikle de paranormal çalışma yapanlar için auranın kuvvetli tutulması oldukça önemlidir. Çünkü aurada ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuz farklılık ya da zayıflama kişiyi güçsüz düşürecek ve metafizik baskılara, saldırılara ve tehditlere yol açacaktır.Bu nedenle aura çalışmaları önemli bir konumda yer almaktadır.

Aura Güçlendirme Teknikleri

1. Düzgün ve derin nefes alın
2. Bütün vücudunuzu gevşetin
3. Yürürken sakin, dik ve düzgün olun. Kollarınızı gevşek olacak bir şekilde iki yana bırakın. Yatarken ve otururken de omurganız dik olsun. Ayaklarınızı da birbirine paralel olacak bir biçimde yerleştirin. Elleriniz ve avuç içleriniz aşağıya doğru kalçalarda dursun. Ciddi bir sağlık probleminiz yok ise pratiklerinizde her zaman ayakta durmalısınız.
4. Vücudunuzu çevreleyen elips, uzun biçimdeki, yoğun ve parlak mavi bir ışığı gözünüzün tam önüne getirin. Bu ışık bedeninizi aşağı yukarı yirmi beş santim ötesine ulaşır. Ayağınızın altında ve başınızın üstünce kırk santime kadar uzanır.
5. Hepsi ile kaplanan mavi alanı gözlerinizin önüne getirdikten hemen sonra auranın en üst noktasında, başınızın az üstünde parlak bir ışık küresi hayal ediniz ve dikkatinizi bu küreye verin.
6. Aklınıza gelebilecek, düşünebileceğiniz bütün pozitif enerjilerin beyninize dolmasına izin verin. Bırakın bütün bu pozitif enerjiler bütün benliğinizi sarsın.
7. Auranızın dış kabuğu parlak ve canlı mavi elips şeklinde iken, içi de canlı parlayan beyaz bir ışık ile dolacak. Bu vizyonu hareket eden ve yaşayan bir gerçeklik olarak görün. Parlaklık hep etrafınızdadır ve size doğru gelir. Bu her şeyin kaynağı olduğu için bitmez ve tükenmez ve auranızda her zaman dolaşır.

Aura Nasıl Güçlendirilir?

Beyinde oluşan her imaj aslında bizi çevreleyen ve bizim enerji alanınımızın nasıl olacağını da belirlemektedir. Enerjilerin ve duyguların bulaşıcı olduğunu unutmayın. Herkesin güldüğü ya da herkesin paniklediği bir ortamda bütün duygular değişime uğrar. Bunun gibi insan enerjisi de aura çalışmaları ile ilişkili imajinatif çalışmalar ile etkilenip tekrardan programlanabilir. Ancak bu açıdan baktığımız zaman aura nedir? Dışardan beslenmiş olan manyetik bir alan mı? Ya da asıl kaynağı ruhsal ilişkiler ile beslenen içsel mekanizmalar mı? Beyninize bir resim çizin ve herkesin kaçmaya çalıştığı bir durumda siz ne yapardınız? Ya da auranız o anda nasıl etkilenirdi?

Hemen İletişime Geç ve Yeni Bir Başlangıç Yap!