Not: Pandemi sürecinden dolayı tüm randevular online görüntülü olarak gerçekleştirilmektedir.

Tek Kişilik Bakım Analizi

Bir sevgiliniz veya eşiniz yok ise ve sadece kendi adınıza bakım yaptırmak istemeniz durumunda tercih etmeniz gereken hizmet türüdür. Bu hizmet sizlere; kariyer, kısmet, bereket, ticari, musallat (çeşitli ruhsal sıkıntılar) gibi konularda yardımcı olmak amacıyla yapılmaktadır.
Bir diğer yandan ise; üzerinizde herhangi bir negatif etki (büyü, muska vb.) olup olmadığına dair kesin bir cevap almış olacaksınız.

Ek olarak, geçmişten gelen olumsuz kodları/enerjileri keserek yeni istenilen hayatın kodlarını enerji alanınıza yükleyerek oldukça pozitif sonuç veren bir çalışma yürütülmektedir.

Hizmetten yararlanmak için öncelikle buraya tıklayarak başvuru formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuzun tarafımıza ulaşmasının akabinde sizlere ulaşacak ve işlemden önce hizmet ücretini tarafımıza iletmeniz için gerekli olan bilgileri (banka hesabı vs.) ileteceğiz.

Çift Kişilik Bakım Analizi

Bir sevgiliniz veya eşiniz varsa ve aranızdaki uyumu ve ilişkinizin geleceği hakkında gittiği yön hakkında ipuçları almak istemeniz durumunda tercih etmeniz gereken hizmet türüdür. Bu hizmet çift olarak sizlere; ilişkinizde 3.kişiler olup olmadığı, partneriniz ile aranızda görünmeyen ama var olan problemler olup olmadığı gibi konularda yardımcı olmak amacıyla yapılmaktadır.
Bir diğer yandan ise; ilişkiniz üzerinizde herhangi bir negatif etki (büyü, soğutma, ayırma vb.) olup olmadığına dair kesin bir cevap almış olacaksınız.

Çift Kişilik Bakım Analizi ile özellikle eşler arasındaki ilişki süreçleri incelenerek eğer bir sorun varsa çözüm önerilerinin belirlenmesinde yardımcı olabilir.

Çalışma ile;
Partnerlerin birbiri ile olan iletişimi,
Çiftlerin karakter özellikleri ve uyumları,
Çiftler arasındaki iletişim sorunları ve çatışmalar,
Tutum ve davranışlarda eksikliklerin belirlenmesi ve olumlu yönde değiştirilmesinde yardımcı olma,
İlişkide güçlü bağlar kurulmasını sağlama,
İlişkide bireylerin birbirine olan sadakat ve tahammül seviyelerin belirlenmesi gibi konularda öneriler ve çözümler sağlanabilir.

Hizmetten yararlanmak için öncelikle buraya tıklayarak başvuru formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuzun tarafımıza ulaşmasının akabinde sizlere ulaşacak ve işlemden önce hizmet ücretini tarafımıza iletmeniz için gerekli olan bilgileri (banka hesabı vs.) ileteceğiz.

Hizmetlerimize başvurmadan önce, uzmanımız Celalettin Salih Dost hakkında danışanları tarafından yazılmış yorumlara ve hizmetlerine ilişkin incelemelere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz;

Almanya medyum hoca
Celalettin Salih Dost Yorumları
Celalettin Salih Hoca Yorumları
Medyum Celalettin Salih Hoca

Almanya Ofis 1
Kleiner Schäferkamp 24,

20357, Hamburg

Almanya Ofis 2
Nordrhein-Westfalen, Essen

Meybuschhof 37, 45327 Essen, Almanya
+49 1639110569