Blokaj Temizliği

Blokaj temizliği en genel hali ile tıbbı, titreşimsel iyileştirme olarak biliniyor. Bu alanda vücudu hareketlendiren çakralar ve meridyenler üzerinde çalışmalar yapılıyor. Eski felsefelere göre enerji alanımızda bulunan bu sistemler, duygusal stres, sarsıntı, zihinsel stres, batıl inanç, çevresel stres ve psikolojik stres gibi kendimizi geliştireceğimiz noktaların önüne blokaj koyuyor. Enerji blokajları bu durum sonrasında inanca bağlanıyor ve hastalıklara yol açabiliyor. Enerji ile iyileştirme tekniklerinden olan blokaj temizliği sayesinde bu engeller temizleniyor ve vücut dengesi normalde dönebiliyor.

Renk Terapisi İle Blokaj Temizliği

blokaj temizliği yapmam mümkün. Düşünceler, davranışları doğrudan etkiliyor. Kırmızı, kızgınlığı ve gücü mavi ise sakinliği temsil ediyor. Kötü düşünceler aklınıza geldiğinde kendinizi deniz kenarında mavilik içinde ve besleyici pembe tonların bulunduğu çiçeklerle düşününce negatif enerji vücuttan uzaklaşıyor.

Kristal Tedavisi

Kristallerin enerjisi, M.Ö. 1500’lü yıllarda keşfedilmiştir. Her kristal aslında düzenli bir yapıda tekrar eden ve elektromanyetiklerin yayılmasını sağlayan molekülden oluşuyor. İnsan vücudu da farklı titreşimlerden meydana gelen molekülden oluşuyor. Kristal kullanmak uyumsuz titreşimlerin vücuttan uzaklaşmasını sağlıyor. Bolluk ve bereket için sitrin, sevgi için pembe kuvars, elektromanyetik radyasyondan uzak kalmak için florit ve ruh hali için de ametis taşı kullanılıyor. Çoğu hastalık durumlarında kişinin motivasyonunu arttırmak ve kendini güçlü hissetmesini sağlamak için bu taşlar ve kristaller kullanılıyor. Kuvars kristalleri ruhu ve vücudu şart etmeye de yarıyor. Nabız noktalarına bu kristaller yerleştirildiğinde gün ışığından yardım alarak temiz enerjiyi vücuda empoze etmek mümkün.

Çiçek Özü Yöntemi

Çiçek özlerinin tarihi binlerce yıl öncesine dayanıyor. Bu özler vücutta dolaşan enerji yollarında etkilidir. Her çiçek belli bir duygu durumu için özellik taşıyor. Çiçek özlerinin nasıl bir etki gösterdiği ile ilgili kesin bir bilimsel açıklama yok. Ancak araştırmalara göre kaygı ve gergin olma gibi durumlarda insan duygularını pozitif yönde etkiliyor ve blokaj temizliği yapıyor. Çiçek özlerinin açıklamalarını okuyup, kişinin kendisine iyi geleceğini düşündüğü çiçek özünü seçmesi gerekiyor. Bu alanda gürgen ve karaağaç özleri çok önerilenlerden. Yoğunluğa iyi gelen, kişinin kendini boğuluyormuş gibi hissettiği anlarda ona yardımcı olan çiçek özü karaağaçtır. Gürgen ise zor bir gün geçirenler için ideal.

Meditasyon İle Blokaj Temizliği

5 bin yıl önce Hint öğretilerinden günümüze gelen meditasyon yöntemi, enerji ilacı olarak da biliniyor. Kaygıyı azaltan, şefkat ve merhamet duygularını arttıran enerji veriyor. Vücutta yüksek tansiyon ve kolesterol gibi rahatsızlıklar olduğunda düşmesini sağlıyor. Enerji tıkanıklığı yaşayan, sürekli endişe, kaygı ve korku gibi duygularla yüzleşen kişiler meditasyon sayesinde blokaj temizliği yapmış oluyor ve endişe ve gerginlikten kurutuluyor, beden ve ruhun iyiliğe yükselmesini destekliyor.

Hemen İletişime Geç ve Yeni Bir Başlangıç Yap!