Kısmet açma ritüeli nedir?

İlgi çekici bir adlandırma ile konumlandırılan bu kısmet açma ritüeli, geçmiş olunan yaşam ile olan olumsuz, kötü blokajları ya da bağları kesmektir. Öncelikle blokajın ne olduğu bilinmeli ve bununda üzeri kısmet açma ritüeli gerçekleşmelidir.
Blokaj, kişinin geçmiş yaşamından getirmiş olduğu her şeyin bütünleşmesidir. Bireyin geçmiş yaşantısından dolayı yaşamış olduğu olumsuzluklar sebebi ile çakra yollarının kapanması sonucunda blokajları tıkanır ve hayat, yaşam enerjisini alamaması ile hem beyinsel hem bedensel hem de fiziksel vücutta farklı hastalıklara yol açmasıdır. Bunun gibi bir durum için ise blokaj temizliği muhakkak yapılmalıdır. Blokaj tıkanıklığı ile manevi ya da maddi olarak kişinin kısmet kapılarının da nedeni olabilir.

Kısmet açma ritüeli nasıl yapılır?

• Küçüklük, çocukluk dönemine ait bir fotoğraf gerekmektedir. (1 ile 7 yaş dönemine ait olması gerekir)
• Bu fotoğrafın arkasına anne ismi, doğum tarihi ve baba ismi yazılmalıdır.
• Bu bilgilerin yazılmış olmasının hemen ardından “üstümde bulunan tüm blokajları kaldırıyorum ve geçmişimden temizlenmeyi seçiyorum” cümlesi yazılarak fotoğraf yakılmalıdır.
• Yakılmış olan fotoğrafın külleri de bir kese içinde saklanılmalıdır.
• Fotoğraftan arda kalan külleri evin dışında olan herhangi bir yerde toprağa gömülmelidir.
• Gömülen bu küller o yerde yirmi dört saat kaldıktan daha sonra küller oradan alınmalıdır.
• Daha sonrada yeni bir kağıda, yaşamdan, hayattan beklenilen ( ev, iş, mal, mülk, bereketin artması, aşk, akraba, para, devamlılık vb.) şeyler yazılmalıdır.
• Daha sonra bu yazıların yazıldığı kağıtta yakılmalıdır.
• Yakılmış olan kağıttan kalan küllerde kişiye huzur veren topraklı olan herhangi bir yere gömülmelidir.
• Yakılmış olan fotoğrafın bulunduğu keseye konulmalıdır.
• Bu var olan küller herhangi bir akarsuya atılmalıdır. ( muhakkak ev dışında olan bir akarsu olmalıdır.)

Kısmet açma ritüelinin hedefi nedir?

Geçmiş yaşamdan gelen olumsuz kodları keserek şahlandırılması ile kesilmiş olan noktada yeni istenilen yaşamın ya da hayatın kodlarını enerji alanına yüklemektir. Kağıdın, fotoğrafın yakılması, külleri, gömülmesi, istenilmiş olan hayat ve yaşamın dilekleri ve de akarsuya atılmak ile amaçlanan daha güzel bir hayatı, yaşamı gerçekleştirme inancıdır.
Bütün bunlar yapıldıktan sonra olumsuz bir sonuç çıkar ise karşınıza, birkaç defa daha denenmesi halinde yararı olacaktır. Bunları uygulayanların genel olarak bu durumdan, durmadan memnuniyet ya da olumlu dönüşler alınması ile kısmet açma ritüelinin uygulayıcıları da her geçen gün daha da artmaktadır. Blokaj arınması ile belli başlı şartları yerine getirilmesi ile hayattan ya da yaşamdan beklentiler ritüel çeşididir.

Kısmet açma ritüelleri hedeflerine göre çeşitli kollara ayrılır:
Aşk için kısmet açma ritüeli: Kişi kendisine hayırlı bir eş ya da sevgili aramak istiyor ise buna başvurur.
İş için kısmet açma ritüeli: Uzun sürelerdir işsiz kalan kişilerin başvurmuş olduğu bir işlemdir.

Hemen İletişime Geç ve Yeni Bir Başlangıç Yap!